Mega Hair Trans Saç Ekimi
Sabit Hatlarımız

+90 212 351 59 89

+90 212 351 59 88

Detaylı Bilgi İçin Whastapp'dan
Fotoğraf Gönderebilirsiniz.


Mega Hairtrans Farkı

Ücretsiz Saç Analizi

Mega Hairtrans'a Başvurduğunuzda Resimleriniz İncelenir ve Saç Analizi Sonuçlarınıza Göre Uygun Greft Sayısı ve Fiyatlandırma Size Bildirilir. Her Hastaya Özel Farklı Fiyatlandırma Yapılmaktadır.

Havalimanı Transfer

Yurt Dışından Gelen Hastalarımız Özel Vip Araçlarla Havalimanından Alınır ve Konaklayacağı Otele Getirilir. Yine Hastane Arası Transfer ve Saç Ekimi Sonrası Havalimanı Transferleri de Kusursuz Bir Şekilde Yapılmaktadır.

Konaklama

Saç Ekimi İçin Bize Müracaat Eden Hastalarımızı İstanbulda Merkezi Lokasyonlarda Elit Otellerde Ağırlıyoruz. Dileyen Hastalarımıza Kalan Boş Vakitlerimizde Mini Şehir Turuda yapabiliyoruz.

Saç Ekimi Sonrası Bakım

Saç Ekiminden Sonra Hastamıza Özel Bakım Eğitimi, Kullanacağı Şampuan ve Losyonlarla ilgili Detaylı Bilgi Verilmektedir. Ekim Sonrasında Bize İstedikleri Zaman Ulaşıp Kolaylıkla Bilgide Alabilmektedirler.

Hastanemiz & Doktor

Saç Ekiminiz Doktor, Hastane ve Sağlık Personeli Kontrolu Altında Titiz ve Yasal Sorumluluk Bilinciyle Deneyimli Ekibimiz Tarafından Yapılacaktır.

Garanti Belgesi

20 Yıllık Saç Ekim Tecrübesi ve 20.000 Aşkın Başarılı Operasyonlarıyla Türkiye'de Saç Ekimi Öncüsü Olan Mega Hairtrans Her Operasyon Sonrasında Hastalarına Garanti Belgesi Veriyor.

Saç Ekimi Merkezi

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!

Whatsapp Butonuna Tıklayarak Saç Ekim Merkezimize Hemen UIaşıp 1 Dakika İçinde Fiyat alabilirsiniz. BURAYA TIKLAYINIZ WhatsApp