Mega Hair Trans Saç Ekimi
Sabit Hatlarımız

+90 212 351 59 89

+90 212 351 59 88

Detaylı Bilgi İçin Whastapp'dan
Fotoğraf Gönderebilirsiniz.

Saç Ekimi

Doğru Adres, Doğru Bilgi ve Doğru Fiyat için tıklayın.
+90 (532) 374 32 95

FUE Saç Ekimi 

   Motorlu Fue (Folikül Unit Extraction) Yöntemiyle Saç Ekimi Cerrahi bıçaklar kullanılmaksızın özel bir moturun ucundaki 0.6-0.7-0.8 mm lik dönen delikli uçlarla (punch) saçlı derinin kök ortasında kalacak ve hiç zarar görmeyecek şekilde dönerek içine girip kökleri alıp dışarı çıkarma tekniğine motorlu fue denir. Motor uçları çok ince olduğundan (1 mm'nin altında ) saç kökü alınan yerde kanama olmaz, dikiş atılması gerekmez ve iz bırakmaz. Dökülmeme özelliği olan saç köklerinin bulunduğu ense üzeri bölgeden kökler motorla aralıklı olarak cilt altına girilir ve kökler dışarı çıkarılır. Çıkarılan kökler özel pensetler aracılığıyla enseden toplanır. Ense üzerinden veya vucudun diğer bölgelerinden de (sakal ve göğüs) toplanan kökler tekli, ikili veya çoklu ayrılır. Tek köklü greft (parça) ön saç çizgisi için kullanılır ikililer sıklaştırma için kullanılır üçlü ve çoklular ise saç aralarına sıklaştırma için kullanılır bu altın kuraldır. Asla üçlü ve çoklu greft ön saç çizgisine ekilmez. Doğal görünüm için ön saç çizgisine tek kök ekilmesi zorunludur.

   Bir seansta ortalama 10.000 - 15.000 tel yani 3000 -  4000 grafts çıkarılır. Bu sayı orta dereceli bir saç açıklığını bir seansta kapatabiliriz anlamındadır. Gerekirse ertesi günü işleme devam edilerek daha fazla sayıda saç ekimi yapılabilir. Saç kökleri özel steril losyonlar içinde canlılığını koruyacak şekilde soğuk zincirine uygun şartlarda toplanır ve bu işlem bittiğinde yeni saç çizgisi çizilir veya ekilecek alan belirlemesi yapılır. Tüm anlatılan işlemler lokal anestezi ile ağrısız gerçekleştirilir. Ekilecek alanlara Mega HairTrans'ın özel uçları Sapphire Blade Cam Uçlar ile (Anti Alerjik) kanallar açılır ve açılan kanalların etrafına daha fazla saç ekimi yapabilmek için ince slit dediğimiz sıyrıklar açılır. Tüm bu açılan kanallara saçlar tohum şeklinde saç kökleri bırakılır. Bu teknik bize daha sık ve doğal görünümlü saç ekimi yapmayı sağlamıştır. Biz buna Mega Sapphire Blade Fue Tekniği diyoruz.

  Mega HairTrans’ın kurucusu Gülten Ünveren’dir. Halen Mega HairTrans’da Genel Direktör olarak çalışmaktadır. Daha detaylı bilgi, saç analizi ve size özel bilgiler için Gülten Ünveren'den bilgi alabilirsiniz

FUE DHI Saç Ekimi

  Saç Ekimi Fue (Folikül Unit Extraction) ile alınan Graft'ler yani doku parçaları özel tasarlanmış kalemler ile cildin içine direk kökleri enjekte etmeye Direk Hair Implanter denir. Kalemler cildin içine girer kökü bırakır ve dışarı çıkar. Ayrıca kanal açmaya gerek yoktur, kanama olmaz, iz olmaz ve lokal anastezi altında olduğundan ağrı duyulmaz. Bu işlemin daha çok uzmana ihtiyaç duyar. Fue Dhi Saç Ekimi'nde 6 kişil ekibe ihtiyaç vardır. Kanama olmadığından ekim alanına herhangi bir kesi olmadığından direk olarak cildin altına kökler enjekte edildiğinden işlemin sadece yüksek tecrübeli uzmanlar tarafından yapıldığından her saç ekim merkezinde DHI yöntemi yapılamaz. Mega HairTrans DHI Saç Ekimi uzun yıllardır uygulamaktadır.

Organik Saç Ekimi Nedir?

Saçsız alanların uzun zaman sonra cilt altındaki damarlanmaları ve kanlanma düzeyleri eksilir. Çorak ve kuru bir toprak gibi olur. Rüzgar güneş gibi dış etkenlere maruz kalan cilt kurur ve deri altı dediğimiz köklerin yaşadığı epidermis tabakanın doğal yapısı bozulur. Bu nedenle saç ekmeden önece uzun süre saçsız kalmış ve tamamen kelleşmiş cildi ve cilt altını onarmak bakıma almak gerekir.

Cilt altına saç köklerini koymadan önce kişinin kendi yağ hücrelerinden alınıp özel işlemlerden geçirip özel bir enjekte yöntemiyle cilt altını beslemeye yarayan işleme organik saç ekimi denir. Bu işlem cerrahın tercih ettiği durumlarda ameliyathanede yapılır. Yağ alma işleminde genellikle karın bölgesinden alınan yağlar kullanılır. Yağların aynı anda süzgeçlerden geçiriplip kullanılacak kök hücrelere ayrıştırılıp aynı anda cilt altına kan damarları ile birikte yağ hücrelerini aktarmak gerekir. Bu işlem ekimden önce tarlanın sürülüp gübrlendirilmesi ve ekime uygun toprak haline gelmesi ile aynı anlamı taşımaktadır.

Ekime uygun hale geldikten sonra yine aynı fue yöntemiyle kanallar açılıp yada dhi ile kalemlerle ekim yapılır. Hücreler zengin bir cilt altına ekildiğinden canlılıkları artar ve ekim başarısı yükselir. Organik Saç Ekimi'nin amacı ekilen köklerin canlılıklarının kalitesini arttırmaktır. Her vakada uygun bir yöntem değildir. Özel kel ve cilt sorunu olan ciltlere yapılır. Organik saç ekimi diye yüksek ücret talep etmek için her saçsız alana yapılması uygun değildir özel vaka seçimi gerektirir. Saçsız fotoğraflarınızı watsapp'tan göndererek anında fiyat alabilirsiniz.

Tıraşsız Saç Ekimi

FUE tekniği ile saç ekiminde traşsız dediğimiz yöntem aslında saçların tamamının kısa kesilmeden sadece enseden kök alınacak yerin tıraş edilip diğer bölgelerin uzun saçlı olarak bırakılmasıdır. Ense bölgesinden alınacak kökler için ensede bir penvere şeklinde ense tıraş edilir.genellikle az graft ihtiyaci olanlara yapılır. 1500 grafts ekilecekse tüm saç kesilmez ensede pencere açılır doku alınır ve uzun saçların arasına yada saçsız bölgeye ekilir.

Az doku ekilecekse tercih edilir. Saçını  kestirmek istemeyen uzun saçlılarda, kadınlarda ve Dhi yöntemi içi çok uygundur. 4000 parca gibi çok ekim gerektiren durumlarda tercih edilmez. Saç açıklığı az olan kişilerde yapılır. Saç ekim uzmanınız sizi yönlendirmelidir. Bilgi için; Gülten ünveren ile watsapp üzerinden görüşebilirsiniz.

Saç Ekimi Fiyatları

Saç Ekimi Fiyatları, her kişiye özeldir. Kişinin ihtiyaçlarına göre belirlenmelidir. Örneğin 2000 Graft ektirecek kişi ile 4000 Graft ektirecek kişi arasında çalışılan saat ve ekipte bulundurulan doktor sayısı değişmektedir. Saç ekimi fiyatını belirkeyen saç ekimini kimin yapacağıdır. Saç Ekimini tecrübeli saç ekimi uzmanı ve doktarlardan oluşan ekip yapar.

Mega HairTrans Saç Ekim ekibi her vaka için 2 Doktor 1 Saç Ekim Uzmanı ve 1 asistandan oluşur. 4 kişilik bir sağlık uzmanı ekibi 4000 bin parçayı 8 saatte ekebilir. Sizin ihtiyacınız 4000'den az ise 6 saate düşebilir. Saç Ekimi fiyatını belirlemek amacıyla fotoğraflarını önden, yandan, tepeden ve enseden çekerek göndermenizi rica ediyoruz. Uzmanlarımız en kısa sürede saç analizi yaparak size ihtiyacınız olan Graft sayısını söyleyecektir. Bu graft sayısına bağlı olarak ve saç ekimi sonrasındaki ihtiyaçlarınızada bağlı olarak konaklama ve transferinizi de dahil ederek bir fiyat verecektir. Saçsız fotoğraflarınızı watsapp'tan göndererek anında fiyat alabilirsiniz.

sac ekimi, saç ekimi, saç ekimi istanbul, saç ekimi fiyatları, yılın en iyi saç ekim merkezi mega hairtrans, gulten ünveren, gülten ünveren, sac ekimi fiyat, traşsız saç ekimi

Saç Ekimi Merkezi

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!

Mega Hair Trans
SİZİ ARAYALIM!
Mega Hair Trans
Whastapp'dan Fotoğraf Gönderebilirsiniz.
Whatsapp Butonuna Tıklayarak Saç Ekim Merkezimize Hemen UIaşıp 1 Dakika İçinde Fiyat alabilirsiniz. BURAYA TIKLAYINIZ WhatsApp