Mega Hair Trans Saç Ekimi
İletişim Hattımız

+90 532 374 32 95

Detaylı Bilgi İçin Whastapp'dan
Fotoğraf Gönderebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular
 • Saçların 1 numaraya vurulması şartmı?

  Ense bölgesinden doku alabilmek için 0.7mm çapında punch dediğimiz uçlar kullanılmaktadır.bu ucların cildin içinden saç kökü çıkarabilmesi için saçınızın fue tekniği ile ekilebilmesini sağlayabilmek amacıyla ense saçlarınızı bir cm kısa kesmek zorundayız.ense ve tüm saçlarınız bir numara kısaltılır.

 • Kök alınan bölgelerde tekrar Saç uzarmı?

  Kök alınan bölgede alınan kökler bir daha saç olarak tekrar çıkmaz.o yüzden ense kısmının verimliliği saç ekiminde çok önemli bir yer alır.Doku alınan bölgeleri olan saçlar kapatır, iz kalmaz.

 • Ne kadar doğal bir görünüm alıyor?

  Fue yöntemiyle yapılan işlemler sonucunda saçınız tamamıyla doğal bir görünüm alır. Alınan kökler kişinen kendine ait olması bu doğallığı sağlar. Saç rengi sizin saçınızın rengi ve karakterindedir. Hiç bir yabancı madde, reaksiyon veya yan etkileri yoktur.

 • Saçlarım uzarmı / uzatabilirmiyim?

  Ekim yapılan saçlarınız olan saçlarınız gibi uzar. Uzayan saçlarınıza boya yaptırabilirsiniz. Berberiniz diğer saçlarınızdan farklı bir uygulama yapmayacak. Özel bir bakım gerektirmez, istediğiniz şampuanı kullanabilirsiniz.

 • Ameliyat kaç saat sürüyor?

  Ameliyatlar 6 ile 8 saat arası ekilen grafts sayısına göre değişmektedir.bir seans veya iki seans gerektirebilir.

 • Ortalama ücret ne kadar?

  Fiyat bilgileri saç açıklığına göre değişmektedir. Verilen Fiyatlarımıza Transferler, iki gece konaklama/misafirhane, hastane, ilaçlar ve bakım ürünleri dahildir.

 • Kaç mm ye kadar iniyorsunuz?

  Estetik ve doğal sonuç için çok miktarda, tek saç kökü ekimi yapmamız gerekmektedir. Fue tekniği kullanarak cilt altından tek bir köke zarar vermeden saç dokularını çıkarabiliyoruz. fue tekniğinin farkı, hızlı doku çıkarmanın yanında ince olması (0.7 mm punch ile ) iyileşmeyi hızlandırmasıdır.

 • Ne gibi durumlarda saç ekimi yapılamaz?

  Ense bölgesi ve aynı zamanda vücut kılları uygun olmadığı zaman saç ekimi uygun olmamaktadır. Hastalığı (Kalp, yüksek tansiyon) veya alerjisi olan hastalar bunları belirtmek durumundadır. Ön muayene yapıldıktan sonra detaylar konuşulup karar verilir.

 • Ekim sonrası neler yasaktır?

  4-6 hafta saçlı derinizi güçlü güneş ışınları ve sürekli travma oluşturacak olaylardan kaçınınız. Saç spreyi ve jöle 15 gün asla kullanmayınız. Ekim sonrası ilk günlerde 3 gece Ağır işler, stres, cinsel ilişki, spor ve alkol yasaktır.

 • Mevcut saçlar dökülüyor mu?

  Kıl köklerinin alındığı alanda kanlanma artacağından geride kalan saçlarınız daha canlı olacak ve aynı zamanda ekim sırasında mevcut saçların bakımı yapılacak saç kökü beslenmesi sağlanacaktır, böylece dökülme engellenmiş olup yapılan bakımla birlikte canlanacak ve güçlenecektir.

 • Ekilen saçlar zamanla dökülür mü?

  Ense üzerinden alınan saç kökleri dökülmez. O bölgedeki köklerin genetik yapısı, biyolojisi ömür boyu canlı kalmaya hiç dökülmemeye göre hücre çalışmasını gerçekleştirir. Nakil ettiğimiz yerde de aynı hücre yapısını korur ve ekim yapılan saçlar dökülmez.

 • Farklı bölgelerden alınan kökler doğal görünüm kazanıyor mu?

  Farklı bölgelerden alınan kökler boşluk olan yerleri doldurmak için tercih edilmemektedir. Saçsızlık tedavisinde daha sık saçları olmasını isteyen kişilere ense bölgesi yeterince saç alımına uygun değilse vücut kılları tercih edilebilir. Vücut kılları baş derisinde vücuttan daha fazla uzayabilir fakat Her zaman tercih edilen bir yöntem olmamakla alternatif olarak kullanılabilir(sıklaştırma)

 • Ağrı sızı oluyor mu?

  Fue sonrası saç ekiminde ilk gece dahil ağrı olmaz herhangi bir ilaç kullanmanıza gerek yoktur. Ekim yapılan gün istediğiniz pozisyonda uyuyabilirsiniz. Ensenizde gerginlik ve uyuşukluk olmayacak herhangi bir sinir kesilmediği için ve damarlar kesilmediğinden kalıcı bir iz ve uyuşukluk hissizlik olmayacak.

 • Yeriniz Tam Olarak Nerede ?

  Nispetiye Cad. Seyran Apt. Kat:5 Daire:5 Etiler İstanbul (Ak Merkez Karşısı)
  444 42 47
  0212 351 59 89
  0532 374 32 95 Whatsapp bulunmaktadır.

Saç Ekimi Merkezi

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!

Whatsapp Butonuna Tıklayarak Saç Ekim Merkezimize Hemen UIaşıp 1 Dakika İçinde Fiyat alabilirsiniz. BURAYA TIKLAYINIZ WhatsApp
Mega HairTrans
Çevrimiçi
Mega HairTrans
Saç Ekimi hakkında merak ettiklerinizi aşağıdaki WhatsApp Sohbet butonuna tıklayarak sorabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı Whatsapp ile gönderin anında ücretsiz analiz yapalım.
10:20
Whatsapp Sohbet
ÜCRETSİZ SAÇ ANALİZİ